Koszyk (0)
Powrót do Journal

Zieta Studio na Warsaw Home 2023 Odwaga koloru

Warszawa

Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Polska

Chippensteel Chair zdjęcie: Jakub Kania

Podczas Warsaw Home 2023, jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie designu w Polsce, odsłonimy efekty eksploracji metalu w zakresie koloryzacji i ciągłego poszukiwania funkcji w formie. 

zdjęcie: Weronika Trojanowska

Interpretacje kosmosu

 
W centrum uwagi znajdzie się nasz nowy koncept kolorystyczny Helix Nebula. Gradientowe wykończenia zaprezentujemy na tryptyku luster RONDO. W tej konfiguracji obiekty są zwierciadłem kształtu i barw Mgławicy Ślimak – od której pochodzi nazwa i bezpośrednia inspiracja w zakresie połączeń barwowych. Nowe gradienty rozszerzają kolekcję Transitions.

>>> Helix Nebula

Ciągle bliżej metalu

 
Jako eksperymentalno-badawcze studio projektowe konsekwentnie eksplorujemy potencjał metalu w projektowaniu użytkowym. Tworzymy obiekty, które są efektem myślenia procesowego. Pracując z technologią FiDU coraz głębiej, szerzej i precyzyjniej patrzymy na metal. Forma jest wynikiem procesu produkcyjnego, nie odwrotnie. W tym roku pragniemy zaprezentować efekty naszych poszukiwań w zakresie koloryzacji.

Rondo Lustro zdjęcie: Weronika Trojanowska

zdjęcie: Weronika Trojanowska

Nasza perspektywa na oświetlenie


Rondo Lustro zdjęcie: Trend Nomad (Michał Mazur)

Rok mgławicy

 
Premiera tryptyku Helix Nebula zdobyła już uznanie podczas włoskiego spotkania z designem Salone del Mobile w Mediolanie wiosną tego roku. Tej jesieni odcienie kosmicznych nebuli, równolegle do WH2023, będą prezentowane podczas targów BDNY w Nowym Jorku na obiektach RONDO i OKO.

zdjęcie: Weronika Trojanowska

Helix, neony, lampy - mocne kontrasty, wyraźne koncepcje i artystyczne wątki.Nowy rozdział: Oświetlenie Zieta Studio

 
Na tegorocznych targach Warsaw Home z przedstawimy również zupełnie nowy rozdział w projektowaniu użytkowym: Oświetlenie Zieta Studio. Nasze projekty są efektem połączenia potencjału technologii FiDU, szacunku dla rzemieślniczych praktyk wyoblania metali i istoty światła w ogóle. Pokażemy nasze spojrzenie na oświetlenie i rozświetlanie. Podzielimy się owocem naszych poszukiwań w zakresie formy i jej zrównoważonych dróg produkcji.

zdjęcie: Weronika Trojanowska

Constellations Tafla O zdjęcie: Weronika Trojanowska

Zjawiskowy deszcz luster TAFLA O


Ultraleggera Stool zdjęcie: Rafał Ciemny

Magnetyzm neonów

 
Mocnym akcentem w meandrach barw będą magnetyczne neony. Dobrze znane obiekty Zieta Studio pojawią się w świeżych, mocno kontrastujących interpretacjach. Neony to jeden z efektów naszych innowacji w zakresie koloryzacji metalu, ale i obecności w przestrzeni. Wykończenia prowokują swoją intensywnością w świetle dziennym. Hipnotyzują w ultrafiolecie.


Chippensteel Chair zdjęcie: Jakub Kania

zdjęcie: Katarzyna Bogucka (Nioska)

Zapraszamy na spotkanie z kontrastem, gradientem i metalem.


Warsaw Home 2023
7-10 listopada 2023
Hala: F3 | Stand: 49

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

Zieta Ilustrowany - współpraca z polskimi ilustratorami

 
Targi Warsaw Home 2023 będą miejscem premierowej odsłony nowego konceptu wystawienniczego Zieta Ilustrowany. Połączyliśmy siły z uznanymi polskimi ilustratorami, tworząc fascynującą opowieść o designie. Przedpremierowo odsłoniliśmy pierwszą ilustrowaną kartę obiektu J-CHAIR, razem z Katarzyną Bogucką we Wrocławiu w CH Renoma. To projekt ukazujący moc synergii projektowania i sztuki. To świeże spojrzenie na obiekty Zieta Studio przez soczewkę unikatowych linii polskich ilustratorów.

>>> pełen artykuł

J-Chair zdjęcie: Rafał Ciemny

Nie przegap

Zieta Studio na ICFF

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję