Koszyk (0)

Our team

Kim jesteśmy

 Jesteśmy projektantami procesu, którzy eksperymentują z zaawansowanymi metodami formowania metalu. Prowadzeni przez Oskara Ziętę, przekraczamy granice między technologią, sztuką i designem.
Zieta Studio to multidyscyplinarny zespół architektów, projektantów, inżynierów i technologów. Projektujemy procesy, których efektem są niezwykłe kolekcje obiektów, rzeźbiarskie instalacje i funkcjonalne formy kolekcjonerskie, które kuszą zmysły swoimi niezwykłymi kształtami i właściwościami. Szerokie badania i eksperymenty w obcowaniu z metalami prowadzą nas do osiągania nieprzewidywalnych rezultatów i odkrywania stabilnych form, realnych, ale czasem niczym nie z tego świata. Ustalamy własne zasady i tworzymy wizje przyszłości.

Fundamentem naszej działalności są nadmuchiwane obiekty stalowe wykonane w technologii FiDU Przekształcamy płaskie blachy w trójwymiarowe zjawiska, nie przestając rzucać sobie i materiałowi wyzwań w kierunku ciągłego postępu.
Jesteśmy futurystami. Mocno wierzymy, że przy odpowiednim zaangażowaniu nasza technologia może sięgnąć gwiazd. Czego innego potrzeba we Wszechświecie niż ultralekkie, wytrzymałe przedmioty? Czego bardziej potrzebujemy w starzejącym się społeczeństwie niż ultralekkich, trwałych i stabilnych przedmiotów? Czego bardziej potrzebujemy w świecie zrównoważonego rozwoju, niż trwałych, monomateriałowych, nadających się do recyklingu przedmiotów?
 
Oto jesteśmy.
Zieta Studio – gotowi, by kształtować przyszłość.

Pliki

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję