Koszyk (0)

Rozwiń
swoją karierę

Wybierz odważną
i kreatywną ścieżkę

Dołącz do prawdziwie mulitdyscyplinarnego zespołu. Na całym świecie inspirujemy i napędzamy tych, którzy chcą tworzyć rozwiązania, które uwalniają lepsze wersje siebie i życie innych ludzi. Każdy udany projekt zaczyna się od ludzi. Ludzi, którzy go projektują, ludzi, którzy go budują i ludzi, którzy go używają. 

Praca

Nie widzisz dla siebie oferty?

Ale czujesz, że mogłoby to być Twoje miejsce? Prześlij swoje CV za pomocą naszego formularza i powiedz nam, w czym jesteś świetny. 

Wyślij swoje CV

Z czym się wiąże praca z nami

Reguły pisane i niepisane

Mając pisane i umowne zasady w pracy oraz przestrzegając zasad dobrego współżycia, wszyscy pracownicy współpracują zespołowo, aby osiągnąć wspólne cele, które stanowią dla nas priorytet. Pisane zasady, takie jak regulaminy pracy, polityki firmy, procedury i instrukcje, stanowią określone ramy dla działań pracowników i wytyczają sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Natomiast umowne zasady, takie jak elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej czy nastawienie na eksperymentowanie, pozwalają na większą swobodę i indywidualne podejście do pracy.

Przestrzeganie zasad dobrych relacji, takich jak szacunek dla innych, komunikacja, uczciwość i otwartość, umożliwia efektywną i harmonijną pracę, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów zespołowych. Wszyscy pracownicy mają również swobodę wyrażania siebie, co pozwala na pełne wykorzystanie indywidualnych umiejętności i talentów w pracy. 

Nauka, rozwój i postęp mają miejsce każdego dnia, przez cały rok, a jeśli chodzi o rozwój talentów, główną rolę odgrywasz Ty. Będziesz mieć osobę odpowiedzialną za Ciebie, ale nie będziesz nadmiernie kontrolowany ani prowadzony za rękę. Twój rozwój będzie zależał od Ciebie, od Twojej aktywności i braku ograniczeń. W końcu rzeczy nigdy nie dzieją się samoistnie. Niemniej jednak, mamy strukturę rozwoju, która pomoże Ci się ukierować. 

Jesteś sobą. Ale pomocne w pracy z wyjątkowymi ludźmi, będzie otwarty umysł wobec kreatywnych rozwiązań i różnych opinii. Głębokie zainteresowanie dziedzinami takimi jak projektowanie, architektura, estetyka, grafika, marketing czy nowe technologie i inżynieria. Umiejętność obsługi powszechnie stosowanego oprogramowania. Umiejętność priorytetyzacji i organizacji codziennej pracy, a także umiejętność pracy zespołowej lub ogromna cierpliwość. Gotowość do wyzwań i adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku artystyczno-projektowym.

Dołącz do zespołu wyjątkowych osób.

Różnorodność jest naszą siłą.
W Zieta Studio tworzymy interdyscyplinarny zespół liczący ponad 70 osób, skupiony na znajdowaniu rozwiązań złożonych problemów z zakresu designu, estetyki, architektury i technologii. Pracujemy w grupach o wielu specjalizacjach.

Prywatnie angażujemy się w różne projekty, hobby, artystyczne wyrażanie siebie. Cenimy i szanujemy naszą szeroką gamę opinii i punktów widzenia. Każdy członek buduje cząstkę naszej firmy, ponieważ rozwijamy się na wspólnym doświadczeniu i wiedzy. Poznaj więc zespół, który tworzy lub stworzył to, czym jesteśmy dzisiaj.

management
Oskar Zięta
founder, lead Designer
management
Agata Świderska-Zięta
chief law advisor
management
Maja Zięta
sales director
management
Bartłomiej Czerniak
strategy, PM, BA
production
Piotr Karpiński
production manager
production
Marcin Kucharski
production manager
logistic
Dariusz Piątak
supplier specialist
logistic
Dominika Ratyniak
logistic specialist
sales
Tomasz Fomienko
account manager
sales
Karina Lis
account manager
sales
Marek Mieleszko
account manager
sales
Małgorzata Udała
account manager
administration
Paula Mrozek
hr & administration
administration
Natalia Augustyniak
administration
product
Michalina Walusiak
product designer
product
Joanna Jarza
product designer
product
Diana Taukin
parametric designer
lighting
Kamila Rudnicka
product designer
lighting
Antonina Bąk
product designer
design
Aleksander Rokosz
designer
marketing
Rafał Ciemny
public relations & marketing specialist
marketing
Julia Leus
creative content creator
graphic
Sara Smoleń
graphic & web designer
graphic
Katarzyna Placek
illustration, dtp
credits
Welding & Production team
production
credits
Research & Technology team
development
Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję