Koszyk (0)

Studio i warsztat

Nasza kreatywna przestrzeń

ZIETA STUDIO WORK PLACE
ZIETA STUDIO ACCESSORIES AT THE OFFICE PLACE
Nasza działalność odbywa się równolegle we Wrocławiu - gdzie znajduje się Studio i pracownia prototypów oraz w warsztacie produkcyjnym w Zielonej Górze.
WORK SPACE OF ZIETA TEAM

Przechowywanie danych cyfrowych

Proces tworzenia to ciągłe przechodzenie ze świata realnego w  wirtualny. Znajdujemy się w punkcie naszych badań nad procesem, w którym jesteśmy symulować formy deformowane później ciśnieniem wewnętrznym. Cyfrowo tworzymy obiekty, wykorzystując roboty, maszyny i lasery. Gdy sparametryzowana forma stanie się już namacalna, skanujemy ją. W konsekwencji, wracając do wirtualnego świata. Przekształcamy rzeczywisty, realny obiekt w chmurę małych punktów, nową bazę danych. Dziś możemy to porównać do naszej wewnętrznej zabawy w NFT, gdzie jest walutą jest porównywanie. Zestawiamy metryki zeskanowanego obiektu z jego cyfrowym prototypem, dążąc do jak najmniejszej liczby nieporozumień. Błędy przecież kochamy.
BOLID SCULPTURE BY ZIETA STUDIO HANGING ON THE WALL
Dotykać czy nie dotykać?

Mamy ogromny szacunek dla rzemiosła i fizycznego kontaktu z materiałem. Nigdy nie przestajemy się dotykać. Choć rozwinięty potencjał technologiczny już pozwoliłby nam go zaprzestać. Praca naszych rąk pozwala zrozumieć materiał, nieustannie go odkrywać i na nowo doświadczać.
OSKAR ZIĘTA SKETCHES
OSKAR ZIĘTA HANGING MINIATURE OF GENERATION SCULPTURE
WORK SPACE OF ZIETA STUDIO

Pliki

Czy podobała ci się nasza historia?

Brzmi jak coś,
w czym chciałbyś brać udział?

Dołącz do naszego zespołu
Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję