Koszyk (0)
Powrót do Journal

KARAVA ILUSTROWANA x Asia Wójtowicz

DH Renoma

Świdnicka 40, Wrocław

Trapezoidalna forma wyrazu

Inspirująca geometryczna narracja metalowego wazonu KARAVA, odmienia koncepty ekspozycji kwiatowych. Na rzeźbiarski charakter tego deformowanego w stali obiektu składa się nieoczywisty kształt i intrygujące owalne wycięcie. illustration karava vase

Karava Vase zdjęcie: Asia Wójtowicz

Opowieści odbite w polerowanych powierzchniach

Stalowe wazony Zieta Studio

KARAVA reprezentuje serię wazonów Zieta Studio, które uzupełniają, kontynuują i poszerzają wątki odbić. Ich stalowe, polerowane powierzchnie, multiplikują konteksty otoczenia i są unikatowym zwierciadłem roślin, ale też dzikości domowej natury — jak w ilustrowanej, kompletnej interpretacji Asi Wójtowicz.
karava illustrated

Karava Vase zdjęcie: Asia Wójtowicz

ilustrowany zieta kolaboracja

zdjęcie: Asia Wójtowicz

Ilustrowane opowieści

Ekspozycja w CH Renoma jest częścią projektu Zieta Ilustrowany, którego celem jest wspieranie młodych artystów, łączenie dyscyplin i wspólne opowiadanie historii. Do współpracy zaprosiliśmy polskich ilustratorów, którzy poddali nasze deformowane w stali obiekty, indywidualnym interpretacjom. Wspólnie, te wielowątkowe wymiary oprawiiliśmy w opowieści o sile designu i obrazu. Tymi opowieściami, ostatnio mieliśmy okazję dzielić się w pięknej przestrzeni galerii LUMAS Toronto.


Nie przegap

Zieta Studio na ICFF

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję