Koszyk (0)
Powrót do Journal

Zieta Ilustrowany x LUMAS Toronto

LUMAS Toronto

159 Yorkville Avenue, ON M5R 1C4, Toronto

Przy okazji naszej obecności na targach IDS - Interior Design Show w Kanadzie. Miło nam wspomnieć o wyjątkowym wydarzeniu w galerii LUMAS Toronto, podczas którego zaprezentowaliśmy nasz nowy koncept wystawienniczy Zieta Iustrowany.

zdjęcie: Design in Pictures

Karava Vase zdjęcie: Asia Wójtowicz

Wystawa Zieta Ilustrowany, po premierowej odsłonie podczas ubiegłorocznych targów Warsaw Home będzie można oglądać w Toronto od 16 stycznia do 3 lutego. Oficjalne otwarcie i spotkanie z Oskarem Ziętą odbyło sobotę 20 stycznia. 

Bolid zdjęcie: Karol Banach

zdjęcie: Ola Dobrzyńska

Zieta Ilustrowany to wyjątkowy projekt obejmujący serię limitowanych edycji grafik przedstawiających ikoniczne obiekty Zieta Studio oczami najbardziej uznanych polskich ilustratorów. Deformowane w stali obiekty Oskara Zięty zostały poddane indywidualnym, ekspresyjnym interpretacjom. 

zdjęcie: Ada Jarzębowska

Ultraleggera Chair zdjęcie: Edgar Bąk

W Yorkville, najpopularniejszej dzielnicy kultury i stylu w Toronto, gdzie właśnie siedzibę są ma galeria LUMAS, obiekty Zieta Studio będzie można oglądać do 3 lutego 2024. Poza naszymi metalowymi lustrami, eksponujemy również ikoniczny stołek PLOPP, innowacyjną ULTRALEGGERĘ i metalowy fotel CHIPPENSTEEL. Zobaczymy też deskorolkę BOLID oraz selekcję wazonów KARAVA i CRASH. 

Sonar zdjęcie: Anna Niemierko

Zieta Studio na co dzień łączymy dyscypliny – sztukę, projektowanie, inżynierię i technologię. W tej interdyscyplinarności mocno zależy nam na promowaniu jakości i wielkości polskich twórców na całym świecie. Dlatego powstał projekt Zieta Ilustrowany i dlatego jesteśmy w galerii LUMAS - celem jest wspierania młodych artystów, łączenia dyscyplin i wspólnego opowiadania historii. 
Galerie LUMAS słyną z zaangażowania w udostępnianie sztuki współczesnej szerokiej, zróżnicowanej publiczności. Dzięki obecności na całym świecie LUMAS stał się marką w świecie sztuki oraz wiodącą platformą dla limitowanych kolekcji dzieł sztuki. Obecnie na platformie LUMAS dostępne są nasz TAFLE i RONDO. W Ameryce Północnej nasze obiekty znajdują się obecnie w galerii LUMAS Toronto oraz LUMAS Nowy Jork. 

Nie przegap

Zieta Studio na ICFF

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję