Koszyk (0)
Powrót do Journal

Zieta Studio na targach IDS w Toronto

Metro Toronto Convention Centre

255 Front St W, Toronto, ON M5V 2W6

Wraz z nadejściem nowego roku, odwiedzamy Toronto. Podczas targów IDS - Interior Design Show w styczniu 2024 roku, zaprezentujemy najnowsze i najlepsze obiekty kolekcji Zieta. Zapraszamy na pełne emocji spotkanie z gradientami Helix Nebula, kosmicznymi barwami konstelacji TAFLA oraz staranną selekcją stołów, konsoli i akcesoriów. 

Kosmiczne konstelacje i odcienie


W centrum uwagi stoiska na IDS znajdzie się Rondo Helix Nebula. Koncepcja ta zdobyła już uznanie podczas ubiegłorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie i targów BDNY w Nowym Jorku. W Toronto zaprezentukemy gradientowe wykończenie w wersji Topaz-Sapphire. Zarówno kształt, jak i kolor bezpośrednio odnoszą się do rzeczywistej mgławicy Ślimak (ang. Helix Nebula). Inne kombinacje gradientów, a tym samym widzialnych odcieni mgławicy dostępne są w naszej kolekcji Transitions.

Konstelacje luster TAFLA to obiekty, które snują opowieści w dużej skali. Nasza współpraca z architektami i projektantami wnętrz, najlepiej obrazuje ich potencjał. Konstelacje metalowych luster TAFLA, są gotową unikatową ozdobą wielkich ścian. Zdobią prywatne przestrzenie, ale również publiczne hole czy duże przestrzenie foyer. Ich kompozycje nigdy nie są takie same, każda konstelacja projektowana jest na zamówienie, każde lustro ma niepowtarzalny kształt. W stronę światła

Nowy rok 2024 to wyjątkowy czas dla Zieta Studio. Stopniowo odkrywamy karty zupełnie nowyego rozdziału w naszym projektowaniu: Światło Zieta Studio. Nasze lampy łączą potencjał technologii FiDU, szacunek dla rzemieślniczych praktyk kształtowania metali i istotę światła ogólnie. Podzielimy się naszą perspektywą na oświetlanie, rozświetlanie i odbicia. Podczas targów IDS zaprezentujemy owoce naszych badań nad formą i jej zrównoważonymi metodami produkcji, pokażemy oprawy lamp Harmonica i Lampin.


Rodzina G

Podczas IDS pokaz powierzchni poziomych Zieta Studio poprowadzą G-Table i G-Console. Te obiekty o bionicznych kształtach są efektem połączenia technologii FiDU z dedykowanym algorytmem parametrycznym. Każdy G-Table jest parametrycznie dostosowywany i tworzony we współpracy z końcowym użytkownikiem, który może wybierać spośród różnych materiałów i wykończeń, a także decydować o ostatecznej specyfikacji. Prezentowany na IDS model G-Table kontynuuje kosmiczną narrację - pojawia się w kosmicznej niebieskości na parabolicznej metalowej podstawie. Zarówno G-Table, jak i G-Console posiadają bioniczne stalowe nogi, które są połączone z blatami raz z granitu, raz z betonu.Zieta zimą w Kanadzie

Obecność Zieta Studio zimą na targach IDS - najważniejszym kanadyjskim wydarzeniu branżowym, zostanie wzbogacona o dwa inne wydarzenia. Po pierwsze, planujemy otwarcie wystawy projektu Zieta Illustrated w galerii LUMAS. Po drugie, Oskar Zięta weźmie udział w AZURE Trade Talks organizowanych podczas IDS. Do zobaczenia w Toronto!
zdjęcie: Maciej Polak

Nie przegap

Zieta Studio na ICFF

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję