Koszyk (0)
Powrót do Journal

Zima z Zieta Studio

Cudowny czas w roku
 
Grudzień to wyjątkowy miesiąc. To czas połysku, zwłaszcza gdy, tak jak my, w środkowej Europie, jesteśmy rozpieszczeni śnieżnym puchem. Połyskujące drobinki śniegu transformują zwykłe wieczory w romantyczne i przytulne momenty. Budują nastrój, który zbliża nasze myśli do cudownego czasu świąt. W Zieta Studio uwielbiamy ten czas i wówczas uwielbiamy przypominać o naszych małych akcesoriach do domu, które wprowadzają połysk i przytulność do wnętrz.

zdjęcie: Weronika Trojanowska

Triglav zdjęcie: Weronika Trojanowska

We let it blow, let it grow, let it glow!

Cudowne oświetlenie ambientowe

Zima zaprasza nas do domu. Sięgnij po ulubiony kubek pumpkin spice latte i wskocz pod ulubiony koc. Aby dopełnić pyszną i miękką atmosferę relaksu, potrzebne jest jedynie takie samo oświetlenie ambientowego – miękkie i przyjemne. Dlatego zima, to idealny moment na odkrycie zupełnie nowych rozdziałów światła Zieta. Kolekcja lamp koncentruje się na wyglądzie, emocjach i kształtach światła. Łączy nasze studia technologiczne z fascynacją odbiciami - w świetle zupełnie nowym. Aby rozjaśnić piękno każdego momentu.

zdjęcie: Weronika Trojanowska

FiDU Star zdjęcie: Rafał Ciemny

IGLAK i FiDU STAR - nazywamy je małymi obiektami wielkich badań. Pomimo chłodu ich powierzchni ze stali, zawsze ogrzewają serca. Ich kształty podświadomie wywołują myśli o okresie świątecznym Bożego Narodzenia.

Iglak zdjęcie: Rafał Ciemny

Mogą być również wykorzystywane w szerszych kontekstach wnętrz. Takie jak PIN i jego konstelacje ścienne. Tak IGLAK jest może być obiektem gotowym do urozmaicenia ścian w biurze projektantów zieleni, a FiDU STAR będzie wyglądał fantastycznie w pokoju dziecięcym.

Triglav zdjęcie: Kacper Miodek

Parova Vase zdjęcie: Kuba Marciniak

Wypukłości i ostre cięcia

Wazony PAROVA to dialog między wypukłością a ostrymi cięciami. Połączenie tych dwóch narracji prowadzi do konkluzji, jaką okazuję się funkcjonalność. Wazon PAROVA jest dodatkiem do nowoczesnego wnętrza i pełni wyjątkową rolę w ekspozycji roślin. Obiekt jest na tyle stabilny, aby sprostać najbardziej ambitnym wizjom florystów – również tym świątecznym. Może dominować lub stanowić tło kompozycji, rzucając tym samym wyzwanie artystom, którzy nadają mu nowych znaczeń.
Transcendencja ruchu

BOLID to wyjątkowy obiekt lustrzany i rzeźba. Dynamiczna forma opływowego longboardu symbolizuje ruch i nadaje futurystycznego wymiaru koncepcji transportu. Jego funkcjonalna forma służy jako punkt wyjścia do czysto dekoracyjnego celu. BOLID można zawiesić lub oprzeć o ścianę, gdzie otwiera opowieść o sile świetlnych odbić na powierzchni polerowanej stali. Minimalistyczna i czysta forma sprawia, że BOLID ​​doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz z dynamicznymi kontekstami.

Bolid zdjęcie: Design in Pictures

Karava Vase zdjęcie: Kacper Miodek

Nieliniowe odbicia

Wazon KARAVA jest dziełem sztuki sam w sobie. Poza swoją funkcjonalnością jako wazon, jest to obiekt samo definiujący się. Jego wygląd charakteryzuje się stabilnością i trwałością. Nieliniowa powierzchnia odbija światło, dzięki czemu KARAVA jest dynamicznym lustrem dla otaczającej ją przestrzeni.

DIY w kształcie serca

To małe stalowe akcesorium DIY stworzone z dwóch zespawanych arkuszy metalu. Użytkownik otrzymuje magiczny płaski obiekt w małym opakowaniu. HOT HEART pod wpływem temperatury 200ºC, przekształca się z dwuwymiarowego serca w przestrzenny obiekt. W ten sposób każdy może upiec metalowe serce w domowym piekarniku.

Hot Heart zdjęcie: Rafał Ciemny

Bolid zdjęcie: Ernest Wińczyk

Cudowne kolory metalowych luster

Kolor to mocny i fascynujący rozdział w stalowych opowieściach. Wypolerowane powierzchnie metalowych luster Zieta mają w sobie coś hipnotycznego. Swoisty magnetyzm, który urzeka spektaklem odbić, połysków, interpretacji otoczenia.

Tafla C zdjęcie: Weronika Trojanowska

 Kolory, takie jak Red Rubin z kolekcji Transitions, czy Emerald z kolekcji Gradient zmieniają swoją głębię w zależności od kontekstów. Biały mat, natomiast czaruje zupełnym brakiem odbić. A każda z barw opowiada inną historię o naszej fascynacji metalem, odbiciami, sztuką i designem.

Nie przegap

Zieta Studio na ICFF

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Stoisko 1135, Javits Center, Nowy Jork

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję