Koszyk (0)

Opowieść

Wartości

Zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, są wdrażane na każdym etapie kreacji. Proces projektowania i produkcji odbywa się w całości wewnątrz firmy, co pozwala nam świadomie chronić nasze podstawowe wartości, które są elementem składowym każdego obiektu Zieta Studio.

Myślenie Procesowe

To nasze fundamentalne przekonanie o złożoności. Wierzymy, że ciągła koncentracja na procesie stanowi fundament dla kreatywności. Zazwyczaj projektanci rysują kształt lub konkretny obiekt, a następnie próbują dostosować do niego technologię. My kontrolujemy proces produkcji, a rzeczywista forma jest jego wynikiem. Nazywamy to Prozessdesign.

Interdyscyplinarność

Uwielbiamy łączyć – sztukę, bionikę, technologie i innowacje. Tworzymy wyjątkową synergię dyscyplin i badań. Fuzja indywidualnych talentów i perspektyw prowadzi nas do istoty projektowania. Badamy materiał i proces produkcji. Rysujemy i testujemy. Wykorzystujemy robotykę, aby wydłużyć czas na kreatywne myślenie i zacierać granice między tym, co wirtualne, a tym, co rzeczywiste.

Myślenie monomaterialne

Monomateriałowość stała się głównym trendem w narracji o zrównoważonym rozwoju. W Zieta Studio, w pełni popieramy odpowiedzialną i inteligentną konsumpcję. Kierując się minimalizmem formy, wdrażamy go w równym stopniu w koncepcyjny i praktyczny wymiar naszej pracy. Tworzymy głównie monomateriałowe obiekty metalowe, które są trwałe, lekkie i w pełni odnawialne.

Gospodarka cyrkularna

Dostrzegamy istotę wydłużenia cyklu życia produktów. Wybór materiału jest kluczowy. Pracujemy ze stalą, miedzią i aluminium - uniwersalnymi i trwałymi materiałami, które mogą trwać pokolenia. W naszej produkcji stale zwiększamy procentowy udział metalu pochodzącego z recyklingu. Ponownie, tworząc w pełni odnawialne obiekty. W ten sposób realizujemy cele gospodarki o obiegu zamkniętym i zmniejszamy zużycie energii.

Radość

Pewien starożytny filozof powiedział kiedyś: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Dlaczego więc nie czerpać radości ze wszystkiego, co robimy? Taką właśnie drogą podążamy w Zieta Studio. Traktujemy nasze codzienne zadania jak nieskończoną przygodę, wiedząc, że najlepsze dopiero przed nami.

Pliki

Prosimy wybrać preferowany język i walutę, aby proces zakupowy był przyjemniejszy.
Wybór można zawsze zmienić w menu na górze
Akceptuję