fbpx

Jobs at Zieta

Current job offers. If there is no job offer displayed, but you think it would be great to have you in our team, send us your application (CV, portfolio and a few words of introduction) at job @ zieta.pl
Projektant Produktów

Projektujemy i produkujemy obiekty luksusowe, funkcjonalne i estetyczne. Marka Zieta znana jest na świecie z ikonicznego stołka Plopp, luster Tafla czy stołów bionicznych G-Table. Nasze produkty dostępne są w wielu muzeach, galeriach i sklepach. Poszukujemy do Zieta Studio:

Projektant produktów

Wrocław

Zakres obowiązków:

      • Rozwój istniejących i nowych produktów, poszukiwanie rozwiązań
      • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji, rysunków, grafik, prezentacji
      • Aktywna współpraca z zespołem projektowym, marketingowym i produkcji
      • Planowanie i przydzielanie zadań, priorytetów
      • Tworzenie rysunków produkcyjnych
      • Wdrażanie produktu

Poszukujemy osoby:

      • Doświadczonej w projektowaniu i wdrażaniu produktów na rynek
      • Doświadczonej w planowaniu i prowadzeniu projektów
      • Potrafiącą tworzyć wizualizacje i prezentacje
      • Zainteresowanej współczesnym designem i sztuką
      • Odnajdującej się zarówno w pracy zespołowej jak i samodzielnej
      • Zdeterminowanej do dokańczania projektów
      • Łatwo przyswajającej  wiedzę na temat nowych technologii
      • Sketching jest dodatkowym atutem

Znajomość programów mile widziana:

      • Rhinoceros + VRay + Grasshopper
      • Pakiet Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
      • jeśli korzystasz z innych programów to napisz z jakich

Oferujemy:

      • kreatywne środowisko i rozwój nowych kompetencji
      • praca z zaawansowaną i innowacyjną technologią FiDU
      • bezpośredni kontakt z technologiami, produkcją i prototypownią
      • wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje porftolio i CV na adres: job@zieta.pl
Prosimy o zamieszczenie adnotacji w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.